Hep Kamp Yapsak – Büyüyen Kamp Ailesi

admin

Administrator
Yönetici
25 Tem 2019
1
0
1
www.hepkampyapsak.com
Hep Kamp Yapsak – Büyüyen Kamp Ailesi
Doğaya gönül vermiş, doğa ile iç içe olmayı seven insanları bir araya getirmeyi amaçlayan ve herkesin paylaşımda bulunarak katkı sağlayabileceği bir oluşum Hep Kamp Yapsak. Sadece bir gezi ve seyahat sitesi değil, insanların kamp yaparken yaşadıklarını da anlattıkları bir site. En güzel çadır kamp alanları incelemeleri yapıyor, kamp yapmak isteyen herkesin incelemesi gereken bir siteye dönüşüyor.

Hep Kamp Yapsak, doğa ile baş başa kalmayı ve doğada yaşadıkları tecrübeleri insanlarla paylaşmayı seven herkesin katkıda bulunabilecekleri bir oluşum. Yeni keşfettiğiniz yerleri, sizlere cazip gelen kamp ortamlarını, kesinlikle gidilmesini düşündüğünüz merkezleri paylaşarak siz de katkıda bulunabilirsiniz. Kamp yolculuğuna çıkmadan önce Hep Kamp Yapsak sitesine mutlaka bir defa uğrayarak, gideceğiniz yer hakkında daha önce buraya gitmiş insanların yazdıkları yazıları okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz. Çadır kamp alanları haricinde Karavan Kampı Alanları ile ilgili makaleleri de bulabilirsiniz.

Çoğu kampçı, kamp kuracakları yere gittiklerinde bazı koşullara hazırlıksız yakalanır. Bu durum kamp yapan herkesin başına gelir. Gece hava soğuduğunda yanınıza kalın elbiseler almadığınızı, yağmur yağdığında ve etraf çamur olduğunda yanınıza bot ayakkabı almamış olmanızın pişmanlığını yaşarsınız. İşte böyle zor durumlarda kalmamak için sizden önce buralara gidenlerin tavsiyelerini okuyarak hazırlıklı ve mutlu bir şekilde kampınızı tamamlayabilirsiniz. Hep Kamp Yapsak bu bakımdan size yararlı olacak.
Hep Kamp Yapsak, doğaya ve kamp hayatına sıkı sıkıya bağlı insanların olduğu, büyük bir kamp ailesi olma hedefi ile yola çıktı. Aynı yolda yürüyen insanların, kamp hayatı ile ilgili yaşadıkları tecrübelerini yazıya dökerek bunları sitenin içeriğine ekleyerek diğer insanlarla paylaşmalarını sağlamak en büyük amacımız. Bunu yaparken de seviyeli bir tartışma ortamı ile karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde görüş ve düşüncelerimizi birbirimizle paylaşıyoruz. Bunu da Forum özelliği sayesinde yapıyoruz. Aklınıza takılan her türlü soruyu, görüş ve önerilerinizi forum bölümünden diğer doğa sporları yapan kişilere sorabiliyorsunuz.
Hep Kamp Yapsak’a isteyen herkes kamp ile ilgili tecrübelerini, kendi ağızlarından yazarak veya resimlerini ve çekmiş oldukları videolarını paylaşarak katkıda bulunabilirler. Bunun için www.hepkampyapsak.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.